Spotkanie ze Świętym Mikołajem

5 grudnia 2019

 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem

  Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na świecie. 2 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego gościa dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie pt. „Świąteczna gorączka Olafa”, w którym w rolę bohaterów Elzy, Anny, Olafa i Kristofa wcielili się aktorzy z Krakowa. W przedstawienie zaangażowane też były przedszkolaki, które wraz z Anną i Elzą i Olafem przygotowały ich dom do Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci chętnie i aktywnie współpracowały z bohaterami przedstawienia.

  Po skończonej zabawie rozległ się dźwięk dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny jak upragniony Mikołaj.
  Gdy dzieci zobaczyły go przez okna jak ciepło i wesoło machał, radości i pisków nie było końca. Dzieci były szczęśliwe, rozpromienione. Mikołaj przyniósł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu, a potem osobiście wręczył duże kolorowe prezenty, a w nich ….. dla każdego coś dobrego i pięknego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami.

  Oczekiwana cały rok wizyta Św. Mikołaja minęła w bardzo ciepłej i miłej atmosferze i przyniosła naszym dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać kolejnej jego wizyty- już za rok!

  Spotkanie ze Świętym Mikołajem na zdjęciach
Bal andrzejkowySpotkanie z Górnikiem