Dzień życzliwości

29 listopada 2019
 • Dzień życzliwości

  Dnia 21 listopada 2019 roku z inicjatywy Klubu Małego Wolontariusza obchodzony był w przedszkolu” Dzień Życzliwości “.
  Jest to wyjątkowy dzień dobrych uczynków, szczerych uśmiechów oraz pozytywnych emocji . W tym dniu wiemy co to jest życzliwość i jak ja okazywać na co dzień.

  Od wczesnych godzin rannych nasza placówka tętniła życiem , a uśmiech towarzyszył wszystkim . Mali wolontariusze witali w progu przedszkola wszystkich rodziców i najbliższych , a także nauczycieli i pracowników serdecznym uśmiechem , dobrym słowem , częstowały cukierkami ,życząc wszystkim miłego dnia.

  Punktem kulminacyjnym było dzielenie się życzliwością z przechodniami na ulicy naszej miejscowości oraz pracownikami niektórych instytucji działającymi w Czarnej ( np. Urzędu Gminy , Gminnego Centrum Kultury i Promocji , Biblioteki , Zakładu Komunalnego). Dzieci odwiedziły również Pana Józefa Chudego – Wójta naszej gminy. Bez wątpienia od wszystkich spotkanych przez nas ludzi pozytywna energia do nas wracała.

  Taki dzień jak ten przypomina wszystkim, ze warto się zatrzymać i uczynić drobny gest życzliwości w stronę drugiego człowieka poprzez ciepły uśmiech, mile słowo, czy przyjazne nastawienie.

  Dzień życzliwości na zdjęciach
Spotkanie z krawcowąDzień Misia