-
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 września zbliża się,
od największego do starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”
20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto Przedszkolaka zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
18.09. w czwartek obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka. Tego dnia dzieci zostały zaproszone do wspólnych zabaw integracyjnych, do udziału w konkursach i tańcach przy piosenkach. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.
Nasze maluszki i starszaki otrzymały życzenia samych radosnych chwil w naszym przedszkolu, a potem zostały zaproszone na zdrowy poczęstunek.
Niech Wasze marzenia się spełniają !!!































