PIKNIK RODZINNY – POWITANIE JESIENI

4 października 2022

 • PIKNIK RODZINNY – POWITANIE JESIENI

  W dniu 28 września 2022r. w Publicznym Przedszkolu w Czarnej został zorganizowany piknik rodzinny z okazji powitania Jesieni. Celem tego jesiennego spotkania było przywitanie nowej pory roku i poznanie darów jakie ze sobą niesie.Ponieważ pogoda nam sprzyjała,
  wraz z rodzicami wyszliśmy na spotkanie Jesieni do przedszkolnego ogrodu. Impreza rozpoczęła się od występów dzieci, które razem ze swoimi Paniami przygotowały krótki występ.

  Niezawodni jak zawsze druhowie OSP Czarna, smażyli dla wszystkich kiełbaski oraz piekli ziemniaki na ognisku. Zaprezentowali także swój tor przeszkód, z którego bardzo chętnie korzystały przedszkolaki i ich rodzeństwo. W pikniku udział wzięły również przedstawicielki Stowarzyszenia Czarne Gryfy, które przygotowały dla dzieci konkurencje sportowe.

  Podczas imprezy nie zabrakło również pysznych ciast upieczonych przez Panie Kucharki oraz smakowitych owoców, którymi ze smakiem zajadały się przedszkolaki.

  Istotnym dla nas wszystkich celem była integracja środowiska rodzinnego z przedszkolem, mobilizacja do podjęcia wspólnych gier
  i zabaw oraz spędzenie z dziećmi wolnego czasu na świeżym powietrzu w ogrodzie.

  Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców i dziadków świadczą, że impreza była udana.

  Jesienny, rodzinny piknik w naszym przedszkolu udowodnił, że Jesień, którą przywitaliśmy wspólnie, może być piękna,
  radosna i pożyteczna.

 Dzień ChłopakaNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other