„Mikołaj w przedszkolu”

9 grudnia 2022

 • „Mikołaj w przedszkolu”

  9 grudnia dzięki uprzejmości Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Czarnej odwiedzili nas aktorzy ze studia teatralnego Krak Art., którzy zaprezentowali spektakl „ Przygody Doktora Dolittle”.

  Ten dobrze znany doktor to miłośnik zwierząt, który jest gotowy w każdej chwili nieść pomoc chorym, czy nieszczęśliwym stworzeniom. Tym razem Doktor Dolittle pojawił się na czarnym lądzie, gdzie spotkał wiele egzotycznych zwierząt. Przedszkolaki z zachwytem i radością odebrały spektakl.
  Dziękujemy Dyrektorowi i p. Anetcie M. za możliwość goszczenia teatrzyku.

  Po przedstawieniu odwiedził nas bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty.
  To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

  Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Wizyta strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w CzarnejŚwiąteczne pierniczki

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other