Dzień Mamy i Taty

26 maja 2022

  • Dzień Mamy i Taty

    Są takie szczególne dni w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto.Z tej okazji przedszkolaki z naszego przedszkola 26.05. 2022r. zaprosili rodziców do Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Czarnej, aby mogli uczestniczyć w uroczystości z okazji ich święta.

    Przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Każda grupa, pod czujnym okiem swoich nauczycielek, przygotowała program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki , śpiewali piosenki i tańczyli, zaś w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom upominki. Rodziców bardzo wzruszyły, a nawet rozczuliły występy dzieci, dlatego też nie zabrakło łez szczęścia. Po występach rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego dzielili się między sobą wrażeniami jeszcze raz przeżywając występ swoich pociech.

    Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, po dwu letniej pandemii, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy.

    Wszyscy byli zgodni, co do tego, że był to wyjątkowy i pełen wrażeń dzień, a wszystko to dla naszych KOCHANYCH RODZICÓW.

Teatrzyk w PrzedszkoluWizyta Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnej